2. April 2020

Dla naszego stalego klienta z branzy spozywczej poszukujemy:

Operatora maszyn i urzadzen przemyslu spozywczego/kierownik zespolu

Zadania zawodowe:

– przygotowanie surowcow do produkcji wyrobow spozywczych

– prowadzenie procesow produkcji wyrobow spozywczych

– obsluga maszyn stosowanych w produkcji zgodnie z instrukcjami i dokumentacja

– lokalizowanie nieprawidlowosci w pracy maszyn i urzadzen

– magazynowanie wyrobow gotowych

– przygotowanie gotowych produktow do wysylki

– poslugiwanie sie dokumentacja techniczna i produkcyjna

– kontrola nad pracownikami lini produkcyjnej

Wymagania:

– ukonczona szkola w zawodzie operatora maszyn i urzadzen przemyslu spozywczego lub minimum 2-letnie doswiadczenie na w/w stanowski

– znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu min. B2

– gotowosc  do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

– zatrudnienie na niemieckiej umowie o prace

– pelne zaplecze socjalne oraz dodatki bozonarodzeniowe i urlopowe

– nawet do 30 dni urlopwych w roku

– w pelni wyposazone zakwaterowania

Nasz klient oferuje rowniez przejscie bezposrednio do siebie po okreslonym czasie.

Swoje CV prosimy przeslac do nas droga mailowa z potwierdzeniem uzyskania tytulu opartora maszyn i urzadzen przemyslu spozywczego lub z potwierdzeniem o doswiadczeniu na w/w stanowisku. Prosimy rowniez zeby pamietac o klauzuli dotyczacej danych osobowych.